Jak się oświadczyć?

Oświadczyny to niezwykle popularny temat rozmów, szczególnie wśród młodych kobiet spotykających się ze swoimi wybrankami od pewnego czasu. Większość pań chciałaby zostać zaskoczona w tym ważnym dla siebie dniu. Co prawda, oczekiwania te mogą być trochę wygórowane w zderzeniu z rzeczywistością, ale nie da się ukryć, że niejeden mężczyzna organizuje naprawdę niesamowite oświadczyny.
Spora część pań wyobraża sobie to wydarzenie jako bardzo romantyczną scenę w bardzo sprzyjających warunkach krajobrazu – nad jeziorem, nad brzegiem morza czy w innym, podobnym miejscu. Oczywiście, nie może zabraknąć szykownego, czerwonego pudełeczka z przepiękną zawartością w środku. Oczekiwania co do pierścionków zaręczynowych są często bardzo wygórowane aż do tego stopnia, że niejeden mężczyzna po prostu obawia się przed tą ważną chwilą. Co bowiem, gdy pierścionek nie spodoba się wybrance? Czasem zdarzają się nawet takie przypadki, że po nieudanych oświadczynach para rozstaje się.
Warto wobec tego zadbać o każdy szczegół, gdy chcemy zapytać wybrankę o to, czy chce dalej z nami iść przez życie. Miłym akcentem na pewno będzie romantyczna kolacja czy wręczony przy okazji bukiet kwiatów, który podkreśli istotę tej chwili.

Comments are closed.

© 2012 Zakochani